Milá rodino,

v tomto roce to bude 25 let, co jsme se rozhodli pomáhat náhradním rodinám a jim svěřeným dětem.

Rozhodli jsme se toto krásné čtvrtstoletí fondu oslavit s Vašimi dětmi. Za tuto dobu jsme poznali na stovky náhradních rodin a na tisíce dětí. Spolupráce s Vámi i do mého života přinesla mnoho zajímavých zkušeností, emocí, ale hlavně radost s Vámi spolupracovat. Jste výjimeční lidé, a proto si zasloužíte naši podporu.

Vyhlašujeme soutěž pro Vaše děti, a to pod názvem:

SRDCE JE TAM, KDE JSEM DOMA… ANEB KDYŽ RODINA VZNIKÁ JINAK

  • Literární (báseň, fejeton),
  • fotografickou (hotové fotografie velikosti A4 a větší),
  • výtvarnou (výkresy velikosti A4 a větší). 

Odevzdání děl bude probíhat poštou do 31. 7. 2021.

Přátelé, podporovatelé,

pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1200 nejznámějších e-shopů - a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek.

Jak na to:

Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace

Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.

Nakupte si, jak jste zvyklí.

 

To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Vážená paní Řezníková,

s vděčností jsem objevila na Vašich stránkách možnost získat pro dceru Patricii starší notebook na výuku. Již delší dobu si stěžuje, že ji zlobí mikrofon a mám obavy, že její starý, zděděný notebook již dosluhuje. Aktuálně vychovávame v PP tři děti. Páťa se za dobu distanční výuky hodně zlepšila, naučila se pracovat s počítačem a pravidelně plnit zadané úkoly. Dělá nám radost.

Čerpáme od Vás pro Páťu také doučování angličtiny, které stále probíhá docházením Páti k paní sousedce a výborně to funguje. Dříve se angličtiny bála jako "čert kříže", nyní dostává jedničky a dvojky. Děkujeme!

S pozdravem

Olga Ejemová

© 2021 Nadační fond Rozum a Cit